Dnia 4 października 2019 r. odbyły się we Wschowie Sztafetowe Biegi Przełajowe organizowane w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży " Licealiada". Nasza szkoła reprezentowana była przez biegaczy z różnych oddziałów klasowych, zawodników doświadczonych jak i debiutantów. Skład sztafety męskiej : Blatkiewicz Jakub, Kajda Filip, Karpala Adam , Kiełczewski Mikołaj , Kochan Mateusz, Kostrzewa Kacper, Ławecki Kamil, Michałek Konrad, Waściński Kacper oraz w rezerwie Jarmużek Kacper. Skład drużyny żeńskiej : Gryca Amelia, Michałek Kornelia, Łacna Karolina, Maciukiewicz Wiktoria, Ligęza Karolina, Moustaid Layla, Prach Weronika oraz Szabłowska Klaudia.

     Bieg dziewcząt był dla nas bardzo emocjonujący. Większość z reprezentacji sztafety to były debiutantki. Mimo dobrej formy nikt nie wiedział, jak wypadnie ostatecznie w rywalizacji. Po starcie szybko okazało sie jednak, że nasza szkoła prowadzi, i tak też zostało do ostatniej zmiany. Żadna z naszych zawodniczek nie pozwoliła na jakąkolwiek stratę. W sztafecie chłopców nasza szkoła miała znaczną przewagę przez wszystkie zmiany, nie pozostawiając wąpliwości co do tego, kto jest liderem. Jednocześnie obie nasze drużyny obroniły pierwsze miejsca z lat ubiegłych, co daje nam ogromny powód do dumy. Po raz kolejny nasza szkoła jest bezkonkurencyjna w biegach. Uzyskanie pierwszego miejsca zakwalifikowało nas do zawodów wojewódzkich, kóre odbędą się już w przyszyłm tygodniu. Trzymamy kciuki.