Klasa 1TLP odpoczywała w poniedziałek i wtorek w Tarnowie Jeziernym. Biwak był wygraną w turnieju klas pierwszych, dlatego też chcieliśmy skorzystać jeszcze z październikowej pogody i połączyliśmy to z klasową integracją. Pogoda dopisała nam w poniedziałek, co widać na zdjęciach, natomiast we wtorek zaskoczył nas deszcz. Mimo tego dziarsko ruszyliśmy do lasu na grzybobranie, które zakończyło się sukcesem. Miłą niespodzianką dla chłopaków był słodki poczęstunek i upominki od koleżanek z klasy- skarpetki w modne, kolorowe wzory, które przydały się na spacer po lesie. Pałacyk Myśliwski jest położony w magicznym miejscu,co sprzyja tego typu spotkaniom. Uroku dodawały dwa cudowne łabędzie, które dotrzymywały nam towarzystwa:)

                                                                                    Magdalena Kaczmarska