W dniu 30 października w Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie odbył się Powiatowy Konkurs Poezji Patriotycznej.Celem konkursu było pielęgnowanie postaw patriotycznych, upowszechnianie kultury języka wśród uczniów, popularyzowanie piękna i wartości narodowej kultury, rozbudzanie zainteresowania poezją patriotyczną oraz rozwijanie recytatorskich i aktorskich uzdolnień dzieci i młodzieży. A to wszystko w ramach zbliżającej się rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Naszą szkołę reprezentowały; Martyna Zając, Emilia Klecha i Wiktoria Gieraga.  Z wielką radością mogę podzielić się informacją, iż Emilia Klecha została laureatką tego konkursu, a Martyna Zając zdobyła drugie miejsce ( podobnie jak w ubiegłym roku ! ). 

Dziękuję dziewczynom za zaangażowanie, za to, że zawsze i z pokorą przyjmują moje uwagi dotyczące interpretacji i recytacji tekstów. Po raz kolejny już mogłam czuć dumę z tego powodu, że mamy w szkole własnie taką młodzież:)

                                                                                                                 Magdalena Kaczmarska