Halloween to zwyczaj obchodzony w wielu krajach w wieczór 31 października.Głównym symbolem tego święta jest wydrążona i podświetlona od środka dynia z wyszczerbionymi zębami, inne symbole to duchy, demony, zombie, czarne koty czy czarownice. Święto Halloween pojawiło sie w Polsce  w latach 90-tych i od tamtej pory cieszy się sporym zainteresowaniem ( ma wielu zwolenników jak i przeciwników).

Nasi uczniowie dziś jak zwykle przygotowali z tej okazji mnóstwo niespodzianek; był konkurs na najlepsze przebranie i najciekawszą dynię oraz konkurs wiedzy halloweenowej. Pomysłodawcami i organizatorami tego show były klasy 2TL i 2TŻ oraz tradycyjnie Samorząd Uczniowski.

Oto wyniki obu konkursów;

w kategorii najlepsze przebranie;

1.Mierzwiak Maciej 3 TL

2.Praczyk Wiktor 3TL

3. Błaszak Konrad  3TL

w kategorii najlepsza dynia:

1.Janik Weronika 1TLP

2.Wiertelak Magdalena 2TŻ