Dnia 13 grudnia br. we Wschowie odbył się V Charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla Dominika. Do rywalizacji zgłosiło się 7 drużyn chłopców oraz 3  drużyny dziewcząt. Wszystkie drużyny grały dla Dominika, który potrzebuje pomocy. Ta przewodnia idea sprawiła, że każdy z nas mógł pokazać, iż nie jest obojętny na potrzeby innych. Podczas turnieju można było również pomóc kupując ciasto. To jednak nie koniec atrakcji. Turniej odwiedził zawodnik reprezentacji - Przemysław Frankowski. Każdy mógł uścisnąć dłoń znanego piłkarza i zdobyć autograf.  

Rywalizacja wśród chłopców była niezwykle zacięta. Pierwsze mecze były niezwykle wyrównane. Wśród naszej reprezentacji wyróżniali  się Adrian Zykiert oraz Kamil Ławecki, którzy zdobyli pierwsze gole . Skuteczna gra bramkarza Macieja Króla uzupełniała solidną pozycję zespołu. Dzięki ambitnej grze nasi chłopcy zakwalifikowali się do finału ostatecznie zajmując drugie miejsce. 

Gratulujemy również reprezentacji dziewcząt, które grały równie ambitnie uzyskując trzecie miejsce w turnieju.