Dzień to szczególny dla sektora gastronomicznego naszej szkoły,gdyż wzięliśmy udział w konkursie pt.,,Aranżacja stołu wigilijnego" we Wschowie zajmując:

- I miejsce-klasa II TŻiUG:Magda Wiertelak,Amelka Rolla i Wiktoria Żarczyńska;

- wyróżnienie-klasa IV TŻiUG:Martyna Matuszek,Wiktoria Kędziora i Sebastian Korol;

Umiejętność dekorowania w stylu eko z motywem przewodnim świąt to jedna ze składowych oceny.Dodatkowo uczniowie skomponowali menu świąteczne dobierając do tego zastawę stołową oraz wykazali się wiedzą na temat ekspedycji potraw i specyfiki kulinarnej w zakresie przygotowania. Wszystko utrzymane w zgodnie ze staropolską tradycją wigilijną ,,z lasu,z pola,z sadu". Duma rozpiera i młodzież i nauczycieli prowadzących przedmioty kierunkowe - kolejnych sukcesów i wyzwań życzymy.Staniemy na wysokości zadania,by wesprzeć Wasze wszelkie zaangażowanie i motywować do działania. Gratulacje!

Lidia Szumska