Liga Siatkówki - Grupa B - Środy

Zobacz więcej

 

UWAGA OD KOŃCA STYCZNIA ZMIANY W LIDZE SIATKÓWKI !

GRUPA A  - PONIEDZIALKI 15:45 - 17: 15  SALA W GIMNAZJUM !

1. Diablo

2. BZA Truskawki

3. Cebulaki

4. Extreme Rules

5. Promilki

6.Wytrzymali

7. ZWB

8. Nokaut

GRUPA B - ŚRODY 14.30 - 16.00  - HALA W ZSP

1. I LO

2. I LO NIESPODZIANKA

3. Dzikie Koty

4. I TŻ i UG

5. Kopamatakawa

6. Nie Ma Sił

7. Indywidualiści

8. IV TAK

 

PONIEDZIAŁKI MECZ 1 - 15:45 , MECZ 2 - 16.15, MECZ 3 - 16:45

ŚRODY MECZ 1 - 14. 30 , MECZ 2 - 15:00 , MECZ 3 - 15: 30

TABELA WYNIKÓW PO PIERWSZEJ KOLEJCE SPOTKAŃ GRUPY A

Zobacz więcej

GRUPA A - PONIEDZIAŁKI 14:30-16:00

GRUPA B - ŚRODY 14:30-16:00

Zobacz szczegóły

1. ,,Nie Ma Sił''

    Malinowski Rafał

    Bielecki Rafał

    Derdzikowski Maksymilian

 

2. ,,Trudno Ocenić "

     Józefowski Przemysław

     Kasperski Krzysztof

     Dzięcioł Paweł

 

3.  ,,Indywidualiści"

      Górny Waldemar

      Walachowski Tomasz

      Florian Tomasz

 

4. ,,Wytrzymali"

      Malinowski Mateusz

      Słodkowski Krzysztof

      Klas Mariusz

 

5. ,,ZWB"

      Cieślawski Patryk

      Malcher Bartosz

      Pałasz Jakub

      Kotlarski Igor

      Rybiński Krystian

 

6. ,,III T"

     Bąkiewicz Joanna

     Kępka Katarzyna

     Sobczak Jolanta

 

7. ,,IV THAK"

     Klisz Maja

     Malinowski Łukasz

     Majorczyk Marek

 

8. ,,IV THAK"

     Grdeń Paulina

     Sobczak Emilia

     Jodłowiec Katarzyna

     Hładoń Andżelika

 

9. ,,Nokaut"

      Grzegorczyk Aga

      Mirecka Ola

      Gierek Oliwia

 

10. ,,I LO"

      Błaszczak Beata

      Żarczyńska Katarzyna

      Kruszyński Sebastian

 

11. ,, I LO Niespodzianka"

        Sośnicka Kornelia

        Rybka Marika

        Woźniak Agnieszka

 

12. ,,Dzikie Koty"

        Chudak Paulina

        Adamczewska Wiktoria

        Skrzypczak Aleksandra

 

13. ,,I TŻUiG"

       Jaworska Roksana

       Wojciech Weronika

       Łuczak Wiktoria

 

14. ,,Kopamatakawa"

       Szmigielski Rafał

       Marciniak Eryk

       Kończyk Paweł

 

15. ,,Diablo"

       Jurewicz Julia

       Kucharska Ola

       Kamińska Patrycja

       Zborowska Natalia

 

16. ,,Ceulaki"

       Zalewska Weronika

       Malcher Kuba

       Malinowski Kuba

       Błaszak Konrad

 

17. ,,BZA Truskawki"

       Konieczna Kaja

       Dziaszyk Kinga

       Hładczuk Kuba

 

18. ,, Bez Nazwy"

        Mroskowiak Kamila

        Żarska Oliwia

        Mała Kasia

 

19. ,, Extreme Rules"

        Bień Mikołaj

        Kijowski Damian

        Górny Sławek

 

20. ,,Promilki"

       Miller Asia

       Michalewicz Natalia

       Derdzikowska Konstancja

       Wiktorowicz Weronika

 

   

Witamy wszystkich uczniów w nowym roku szkolnym 2014/2015.

W tym roku nasza szkoła we współpracy z gimnazjum w Slawie organizuje Ligę Siatkarską. Do końca września trwają zapisy do zespołów. Dodatkowe i szczegółowe informacje możecie uzyskać u swoich nauczycieli wychowania fizycznego. Zebraliśmy do tej pory już 12 zespołów i zapisy trwają nadal.