Dnia 5 grudnia br. na terenie naszej szkoły odbył się powiatowy turniej w badmintona w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieżowej. W turnieju wzięły udział dwie szkoły : Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Sława oraz I Zespół Szkół im. Stanisława Staszica ze Wschowy.  

Skład drużyny  I ZS  Wschowa : Gruszkowski Mateusz, Pawłowski Patryk , Tylkowska Maria oraz Urbańska Anna 

Skład drużyny ZSP SŁawa : Marciniak Eryk, Reszczyński Mateusz , Reszczyński Łukasz, Derdzikowska Konstancja, Miller Joanna oraz Wiktorowicz Weronika. 

Wyniki poszczególnych setów :

W ostatecznym podliczeniu setów nie było wątpliwości, że nasza szkoła ma świetnych zawodników. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta wygrali w setach 5 :0. Miażdżąca przewaga daje nam nadzieję na równie dobry start w finałach wojewódzkich, które rozegrane zostaną już w przyszłym tygodniu.