Dziś Mikołajki, dzień wyjątkowy dla małych i dużych dzieci :) A w naszej szkole dzień ten stał się również świętem wszystkich uczniów klas pierwszych. Mogli oni wykazać się wiedzą o szkole i jej zwyczajach, a także popisać się swoją sprawnością fizyczną. Tzw. dzień kota zgromadził dziś w hali sportowej całą szkolną społeczność.

A to wszystko dzięki przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego, którzy przygotowali dla swoich młodszych kolegów  ciekawe konkurencje. Uczniowie wykazali się niebywałą wiedzą o szkole; znali nazwiska jej pracowników, rozkład pomieszczeń, a nawet marki szkolnych samochodów. Wisienką na torcie okazały się jednak być konkurencje sportowe; od skakania w workach, po biegi z jajkiem i zawiązanymi oczami. Zabawa była przednia, zawodnicy wykazali się odwagą i kreatywnością,  zwłaszcza przy wspólnym, klasowym tańcu. Ostatecznie zwyciężyła klasa I TL, na drugim miejscu znalazła się klasa I LO, a klasa  I BS,,A" uplasowała się na trzeciej pozycji. Chrzest klas pierwszych zaliczamy do bardzo udanych.

Wszystkim dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

                                                                                               Magdalena Kaczmarska