W piątek 8 grudnia br. pojechałam na wycieczkę szkolną do Wrocławia. Głównym celem wycieczki była wizyta we Wrocławskim Teatrze Komedia,ale przy okazji wybraliśmy się też na Jarmark Bożonarodzeniowy, który jest organizowany we Wrocławiu już od wielu lat. Jest on obecnie tak duży i piękny, że mogłabym tam chodzić godzinami. Bardzo się cieszę, że aż 50 osób z naszej szkoły miało okazję zobaczyć coś tak pięknego i magicznego. Dużo było świątecznych , kolorowych pierniczków, ręcznie malowanych bombek i niezwykłych ozdób świątecznych - po prostu coś wspaniałego. Po godzinnym pobycie na jarmarku, udaliśmy się do teatru na spektakl "Przyjazne dusze".  Widownia była wypełniona po brzegi .Przeżyłam tę sztukę i emocje były naprawdę wielkie.Spektakl opowiada o miłości , rodzinnym cieple, ale także pokazuje jak ważne jest, by w rodzinie było zrozumienie .To , co widziałam było tak prawdziwe,szczere, że trudno było mi opanować łzy wzruszenia.Cała sztuka nawiązuje do magii Świąt więc było to jeszcze bardziej niesamowite. Po zakończeniu spektaklu obdarowaliśmy aktorów kwiatami i upominkami. Aktorzy bardzo się ucieszyli i kazali nam zostać na scenie.To niesamowite,byłam wśród tak sławnych aktorów.Nagle zapadła cisza a na środek sceny wyszła pani Emilia Krakowska, która gościnnie zagrała Anioła Stróża. Powiedziała do publiczności, że jest jej bardzo przyjemnie , że na spektaklu jest tak dużo młodzieży. Stwierdziła też, że jesteśmy fantastyczni i oczywiście nas wyściskała.Inni aktorzy w rozmowach po spektaklu także nam dziękowali i chętnie pozowali do zdjęć. Wycieczkę do Wrocławia uważam za najlepszą , najbardziej magiczną na jakiej byłam w tym roku. Bardzo się cieszę , że na niej byłam.Wielkie dzięki naszym nauczycielom za wspaniały dzień .Byli z nami pani wicedyrektor Małgorzata Rosler, pan Marcin Rosler, pan Zbigniew Buchwald oraz pani Urszula Drożdżyńska . Wyprawę zorganizowała pani Urszula Drożdżyńska.                 

Wiktoria Kazimierska z klasy I BS A