Święta tuż, tuż, dlatego dziś w naszej szkole miało miejsce wyjątkowe, świąteczne spotkanie. Uczniowie z koła teatralnego przygotowali z panią Urszulą Drożdżyńską prawdziwy wigilijny stół, do którego symbolicznie zostaliśmy wszyscy zaproszeni. Wśród śpiewu kolęd i zapachu choinki spędziliśmy kilka magicznych, wspólnych chwil. Gościem specjalnym tego spotkania była pani Dorota Matarelli, zaprzyjaźniona ze szkołą aktorka z Wrocławia. Przygotowania do tego wydarzenia trwały kilka tygodni; pani Matarelli pomagała naszej młodzieży przygotować teksty i opanować warsztat aktorski. Występ młodych aktorów zakończył się słodkim poczęstunkiem  oraz symbolicznym opłatkiem.

Dziękujemy za wprowadzenie nas w magię Świąt Bożego Narodzenia.

                                                                                                                   Magdalena Kaczmarska