Dziś ( tj.18. stycznia) gościliśmy ponownie w tym roku szkolnym muzyków z Lubuskiego Biura Koncertowego. Motywem przewodnim tego spotkania były tym razem musicale i charakterystyczne, rozpoznawalne melodie, które z nich pochodzą.

Muzycy zaczarowali nas grą na instrumentach ( puzon, saksofon, gitara) i przypomnieli nam historię nie tylko musicalu ale i kina przy okazji.

Popularne powiedzenie mówi, że muzyka jest balsamem dla duszy i łagodzi obyczaje, i tak chyba było w tym przypadku...wszyscy zasłuchaliśmy sie w takich  musicalowych przebojach jak Over The Rainbow, Deszczowa piosenka, Georgia On My Mind czy Time Of My Life z kultowego musicalu Dirty Dancing.. Nie zabrakło również  kilku muzycznych akcentów ze słynnego Skrzypka na dachu, a nawet Pięknej i Bestii

Dziękujemy za to spotkanie. Oczarowani muzyką wróciliśmy na lekcje.

                                                                                                        Magdalena Kaczmarska