Sukcesem zakończyła się akcja pod hasłem Pomagamy zwierzakom. Zwieńczeniem akcji była dzisiejsza wizyta w sławskim  przytulisku dla zwierząt, które ma w tej chwili pod swoją opieką osiem bezdomnych piesków. Udało nam się zebrać dość pokaźną ilośc karmy suchej i w puszkach, którą przekazaliśmy opiekunowi schroniska. Podopieczni przyjęli nas wesoło, o czym świadczyło chociażby merdanie ogonami...Myślę, że sympatia jest obopólna i akcję niedługo uda się powtórzyć ( a potrzeby są duże!).

 Za zaangażowanie w akcję dziękuję szczególnie klasie II TŻiUG oraz klasie IBS,,A'', które jako pierwsze odpowiedziały na mój apel, a klasa technikum zebrała największą ilość karmy. Dziękuję.

                                                                                                        Magdalena Kaczmarska