W związku z tym,że w Walentynki cieszyć się już będziemy upragnionymi feriami, Samorząd Uczniowski zorganizował już dziś dla szkolnej społeczności obchody tego ,,święta". Było wesoło i smacznie, ponieważ dziś tłusty czwartek... Na początek  zaserwowano nam randkę w ciemno. Po serii pytań ( czasem bardzo zaskakujących,  np. jak często zmieniasz skarpetki?) każda z wybierających osób wskazywała swego wybranka bądź wybrankę. Oczywiście na randkowiczów czekały nagrody, np. zestaw sprzątający do zamówienia na Allegro:) Jednak największy aplauz publiczności wzbudziły konkursy; kto zje więcej pączków w ustalonym czasie oraz kto pierwszy zje pączka bez użycia rąk.   W pierwszej konkurencji największym apetytem i żołądkiem wykazał się Kacper Szlafka, natomiast ze zjedzeniem pączka bez pomocy rąk poradził sobie najszybciej Kacper Ławecki. Na zakończenie wszyscy zostaliśmy obdarowani  pysznymi, lukrowanymi pączkami oraz walentynkową wróżbą.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć!

                                                                                                           Magdalena Kaczmarska