Z okazji pierwszego dnia wiosny nasi uczniowie jak zwykle stanęli na wysokości zadania. Tym razem dziewczyny z klasy I LO  ( przy współudziale kolegów i koleżanek z innych klas) zaprosiły szkolną społeczność do udziału w konkursie ,,Jaka to melodia''. Zabawa była wyśmienita. W szranki stanęło 9 uczestników, których zadaniem było jak najszybsze odgadnięcie tytułu i wykonawcy usłyszanej melodii. A repertuar był bardzo zróżnicowany; od Zbigniewa Wodeckiego do hitów disco polo. Rywalizacja była bardzo zacięta, ostatecznie wyłoniono zwycięzców;

I miejsce- Roksana Kąc, klasa II TL

II miejsce-Eliza Smaczna, klasaII TL

III miejsce- Olga Mała, klasa II TL

Brawa dla tej klasy!

Po ogłoszeniu wyników rozegrano rundę dodatkową, w której zmierzyli się chętni nauczyciele. Nieskromnie muszę napisać, że udało mi się wygrać, choć muszę przyznać, że konkurencja ( pani Agnieszka Klecha i pan Sławomir Basiński ) była tuż o krok za mną :)

                                                                                                        Magdalena Kaczmarska