Dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili sie do sukcesu wczorajszej akcji zorganizowanej przez Szkolne Koło Caritas oraz Wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym. Koordynatorem całego przedsięwzięcia była pani Jolanta Markiewicz, która przy pomocy uczniów, ich rodziców oraz  zaprzyjaźnionych pracowników  ZSP w Sławie  zorganizowała już po raz kolejny świąteczny kiermasz ciast. Opłata za słodkie pyszności była dobrowolna, jak zwykle nie mogliśmy narzekać na szczodrość parafian i dzięki temu udało się nam uzbierać pokaźną kwotę 3.262 złotych. Pieniążki w całości zostaną przekazane najbardziej potrzebującym, chorym  dzieciom, dla których liczy się każda, nawet najmniejsza pomoc. Dziękujemy za okazane serce :) 

                                                                                Magdalena Kaczmarska