Dziś, tj.12 kwietnia, odbył się ( jak co roku o tej porze) konkurs  dla maturzystów pt. Bohaterowie lektur szkolnych. Chętni uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę o bohaterach, dziełach literackich i ich autorach na miesiąc przed czekającą ich maturą. Konkurs składał się z pytań pogrupowanych na siedem kategorii,  najciekawszymi i jednocześnie najtrudniejszymi zadaniami okazały się być dwa ostatnie; należało rozpoznać przedstawionego na zdjęciu/portrecie autora oraz odgadnąć kto jest autorem tekstu usłyszanego utworu muzycznego. Po emocjonującej grze w konkursie zwyciężyli;

I miejsze- Przemysław Sobecki,kl. IV TA

II miejsce- Paulina Rozynek, kl. IV TZiUG

III miejsce- Emilia Gulczyńska, kl. III LO

Gratulujemy zwycięzcom i uczestnikom:)

                                                          Magdalena Kaczmarska i Małgorzata Rösler