Od 11 maja br. nasza szkoła rozpoczęła rywalizację w lidze siatkówki dziewcząt we Wschowie. Po niezbyt udanych meczach w powiatowych rozgrywkach nasze dziewczęta miały ochotę na rewanż.

 

Pierwszy ligowy mecz odbył się w Sławie z drużyną ze sławskiego gimnazjum . Zapowiadała się ostra rywalizacja z dobrze wyszkolonymi przez pana Przemysława Szwaję zawodniczkami. Nasze dziewczęta jednak nie pozostawiły cienia wątpliwości co do tego, kto jest w szczytowej formie i wygrały 3:0 .

Drugi mecz odbył sie 11 maja br. we Wschowie, dziewczyny grały  z gimnazjum językowym . I tym razem nasza reprezentacja grała rewelacyjnie. ZSP Sława wygrała 3:0. Wielka radość i duma. Nasze dziewczyny grały z wyjątkową lekkością. Doskonale zgrane wręcz bawiły się piłką nie popełniając błędów i zdobywając punkty w czystych atakach.

Skład naszej drużyny :: Aleksandra Mirecka, Joanna Miller, Marcelina Leszczyńska, Julia Tonder, Natalia Zborowska oraz Kaja Konieczna.

Niestety inne zawodniczki naszej drużyny odbywają w tym dniu praktyki i nie mogły brać udziału w zawodach ( Karolina Łacna, Weronika Jurkiewicz, Klaudia Szabłowska, Klaudia Sawiak )

Przed nami jeszcze dwa ważne mecze. Liczymy w tym roku na wiele. Trzymajcie kciuki za nasze wspaniałe dziewczyny.