Dziś, z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka,  Samorząd Uczniowski zorganizował dla wszystkich uczniów dzień pełen sportowych wrażeń. Hasłem przewodnim była wojna płci, stąd też konkurencje rozgrywane były w zespołach damsko-męskich. Uczniowie ( a także chętni nauczyciele) zmierzyli się w następujących rozgrywkach; siatkówka, bieg na orientację w terenie, taniec na gazecie, trudne wyrazy oraz baloniada ( rzuty balonem wypełnionym wodą ). 

W rozegranym biegu na orientację I miejsce w drużynie dziewcząt zajęła Wiktoria Maciukiewicz z klasy I LO,  natomiast pierwszy w drużynie chłopców był Piotr Demski z klasy I TL. Gratulujemy!

Było mnóstwo śmiechu i zabawy, pogoda nam dopisała aż za bardzo, ale wszystkie konkurencje rozegrano i jak to bywa między kobietami i mężczyznami;  ostatecznie ogłoszono  remis:)

                                                                                                            Magdalena Kaczmarska