Dnia 26 maja br. reprezentacja haszej szkoły w składzie : Marcelina Leszczyńska, Mateusz Drgas, Kamil Ławecki, Daniel Siepietowski i Kacper Waściński pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego Piotra Kolmana wzięła  udział w "23.Marszu Nadodrzańskim ".

Do zawodów zgłosiły się 42 drużyny reprezentujące klasy mundurowe oraz jednostki slużb mundurowych. Każda z drużyn pokonała około 20 km trasy z przeszkodami tj. : przeprawa przez Nysę Łużycką pontonem, przeciąganie samochodu, noszenie worków z piaskiem, pokonanie 2 m ścianki, rzut kołem ratunkowym do celu i strzelanie. Warunki były niezwykle trudne, ponieważ zawodników obowiązywał mundur, dodatkowo wysoka temperatura sprawiała, że było to prawdziwe wyzwanie. 

Nasza szkolna drużyna pokonała trasę w bardzo dobrym czasie zajmując pierwsze miejsce w klasyfikacji szkół. Jesteśmy bardzo dumni, że ten debiut  tak dobrze wypadł. I szykujemy się na przyszły rok w jeszcze lepszej formie.