Dnia 14 czerwca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w ostatniej w tym roku szkolnym wycieczce do Wrocławskiego Teatru Komedia. Po dotarciu do Wrocławia spacerowaliśmy ulicami tego pieknego miasta. Byliśmy w części Uniwersytetu Wrocławskiego przy ,, Ossolineum ". Zatrzymaliśmy się na Jarmarku Świętojańskim, na którym było wiele własnoręcznie wykonanych wyrobów i mnóstwo ciekawych stoisk. Ruszając dalej mielismy okazję podziwiać stare, niezwykłe kamienice. O godzinie 19.00 rozpoczął sie spektakl. Jego historia opiera sie na losach dwóch zaprzyjaźnionych ze sobą rodzin, a wszystko ,,kręci się" wokół kryzysu wieku średniego.Każda minuta spektaklu była przepełniona świetnymi żartami sytuacyjnymi, jest to typowa komedia pomyłek.

Na koniec jak zwykle mieliśmy kwiaty dla naszych ukochanych artystów. Był też czas na pamiątkowe zdjęcia i autografy.

Wyjazd uważam za udany i nie mogę się doczekać następnego.

                                                                                Zosia  Poniedziałek, klasa I LO