Dnia 25 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia i właśnie z tej okazji ( jak co roku) zaprosiliśmy do siebie pierwszoklasistów z wychowawcami.  Nasze uczennice z klasy II liceum; Martyna, Kasia i Wiktoria czytały maluchom  przygody Misia Uszatka, a to wszystko po to, aby przy okazji tego święta propagować ideę głosnego czytania dzieciom. Oprócz wysłuchania niesamowitych przygód Misia, dzieci mogły wykazać się umiejętnościami plastycznymi- rysowały swoje ukochane pluszaki. Nagrodą za współpracę były słodkości i specjalnie przygotowane na tę okazję zakładki do książek. 

Celebrowanie tego święta pozwala nam dorosłym choć na chwilę zapomnieć o problemach i znów poczuć się dzieckiem:)

                                                                                                                                             Magdalena Kaczmarska