Dnia 4 grudnia br. nasza szkoła wzięła udział w Finale Wojewódzkim Badmintona w Zielonej Górze , który był organizowany w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. Naszą szkołę reprezentowały: Joanna Miller, Martyna Zając oraz Marcelina Leszczyńska. W zawodach brało udział łącznie 11 najlepszych drużyn z całego województwa. Nasze reprezentantki w pierwszym etapie rywalizowały z LO Świebodzin oraz z ZS Międzyrzecz. Po zaciętej rywalizacji udało się wyjść z grupy. Niestety dalsza rywalizacja szybko zweryfikowała to, kto jest lepszy i nasza szkoła odpadła w walce o ćwierćfinał. Ostatecznie dziewczyny wykazały się grą na wysokim poziomie technicznym  i zajęły VIII miejsce w województwie. Gratulujemy . Jest to bardzo dobre miejsce i oczywiście chcemy więcej. Szykujemy się już na przyszły rok bogatsze o doświadczenie gry z najlepszymi.