Dziś miało miejsce niezwykłe spotkanie z wyjątkową osobą- aktorką Emilią Krakowską, która przyjechała do Sławy na zaproszenie pani Urszuli Drożdżyńskiej. W szkolnej świetlicy czekali  fani ( starsi i młodsi), którzy powitali ją burzą oklasków. Pani Emilia okazała się być bardzo miłą, ciepłą osobą,niespotykaną gadułą. Bardzo ciekawie i z zapałem opowiadała o swoim życiu zawodowym i prywatnym, wplatając do opowieści ciekawe anegdoty i ubarwiając to wszystko humorem. Wspominała swoje role teatralne i filmowe, kolegów aktorów i reżyserów. Warto dodać, że nadal jest aktywna zawodowo i współpracuje m.in. z Wrocławskim Teatrem Komedia.

Myślę, że wszyscy, którzy zdecydowali się przyjść na to spotkanie,spędzili miłe dwie godziny. Dziękujemy pani Urszuli za zorganizowanie spotkania z tą wybitną aktorką :)

                                                                                                Magdalena Kaczmarska