Dnia 13.12.2018 r. wybraliśmy się wraz z naszą Panią - Urszulą Drożdżyńską do Wrocławskiego Teatru Komedia. Wycieczka ta miała na celu obejrzenie spektaklu „Z rączki do rączki”.  Sztuka była genialna, aktorzy dali z siebie wszystko. Po zakończonym spektaklu zostali nagrodzeni owacjami na stojąco. Po tak wspaniałym przedstawieniu wraz z moimi koleżankami i kolegami wręczyliśmy aktorom kwiaty oraz świąteczne pierniczki z życzeniami.  
Udała nam się także wyprawa na  Wrocławski Jarmark Bożonarodzeniowy, który co roku zdobi Wrocławski Rynek.  Na wyjeździe poczuliśmy naprawdę świąteczny klimat. W tle „leciały” świąteczne piosenki, a rynek, aż roił się od pięknych światełek, pierniczków czy też przepysznej gorącej czekolady. Wyjazd uważam za jak najbardziej udany. 
 
 
Wiktoria Kaźmierska kl. 2 BSA