W piątek 13.06.2014r o godz. 11:00 w naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów i uczennic III klasy zawodowej.

Krótki program artystyczny z poezją i piosenkami przygotowały uczennice z klasy II ZWB pod nadzorem pani Urszuli Drożdżyńskiej. Następnie w obecności dyrekcji, wychowawczyni pani Anny Dąbrowy, grona pedagogicznego oraz pozostałych uczniów odbyło się uroczyste wręczenie świadectw. Uczniowie i uczennice klasy III ZW mogą już cieszyć się z ukończenia szkoły i cierpliwie czekać na egzaminy zawodowe. Gorąco trzymamy kciuki za pomyślne wyniki!

Godzinę później naszą placówkę odwiedził biskup Paweł Socha, którego gorąco przywitaliśmy i poprosiliśmy o krótkie streszczenie swojej drogi życiowej.

Iza Dolatkowska ILO