W czwartek i piątek 6-7 listopada uczniowie naszej szkoły w ramach wolontariatu PCK zbierali artykuły spożywcze dla najbardziej potrzebujących.

Pracując przez dwa dni od 8:00 do 18:00 wolontariusze zebrali ok 630 kg żywności.

Dzięki hojności sławskich darczyńców możliwe było przygotowanie ok 25 paczek z darami dla najbardziej potrzebujących rodzin uczniów naszej szkoły.

Była to już trzecia tego typu akcja przeprowadzona przez SK PCK, jednak pod względem ilości zebranej żywności - rekordowa!

Nasi wspaniali wolontariusze, bez których zbiórka nie mogłaby się odbyć, to:

I LO: Weronika Jankowiak, Aleksandra Skrzypczak, Łukasz Markiewicz, Aleksander Wasinkiewicz, Sebastian Kruszyński, Paula Wacińska, Kornelia Sośnicka, Agnieszka Woźniak, Katarzyna Djokić, Klaudia Krzyżanowska, Paulina Chudak, Wiktoria Adamczewska, Natalia Jaworska

II LO Aleksandra Buchwald

I TG Roksana Jaworska, Andrea Lisiewska, Filip Oberc

II TH Piotr Augustyniak, Krystian Augustyniak

III TAK Paulina Błaszak, Paulina Margowniczy, Kinga Drożdżyńska, Jolanta Sobczak, Angelika Oskwarek, Katarzyna Kępka

Podziękowania należą się także wszystkim uczniom i uczennicom, którzy pomogli w transporcie oraz pakowaniu darów!

Wszystkim sedrecznie dziękujemy za udział i ofiarność!

Katarzyna Boczek

Szkolne Koło PCK