25 kwietnia pożegnaliśmy maturzystów klas III LO, IV TŻ i IV TAK.

Uroczysty apel, na który przybyli również rodzice i bliscy maturzystów, miał miejsce na hali sportowej, a towarzyszyła mu oprawa artystyczna przygotowana przez klasę II LO i I LO.
Uroczystość rozpoczął zgodnie z tradycją szkoły pan dyrektor Edward Boks, który podziękował uczniom za lata nauki, reprezentowanie szkoły w różnego rodzaju konkursach, a ponadto klasom technikalnym za upiększanie i dbanie o tereny zielone wokół szkoły.
Następnie zostały rozdane świadectwa ukończenia szkoły; w pierwszej kolejności te z wyróżnieniem. Otrzymali je następujący uczniowie; z klasy III LO Dominika Gulczyńska, Patrycja Papierz, Marcin Klecha, Sandra Wojciechowska, z klasy IV TAK Emilia Okunek, a z klasy IV TŻ Bartłomiej Praczyk i Michał Drogosz.
Wielu maturzystów otrzymało nagrody za wzorowe zachowanie i bardzo dobre wyniki w nauce w postaci różnego rodzaju albumów i książek. Sportowcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi statuetkami.
Wychowawcy i dyrekcja szkoły wystosowali również listy gratulacyjne dla rodziców tych uczniów, którzy swoim zachowaniem i osiągnięciami sławili imię szkoły.
Maturzyści w pełnej gali i skupieniu pożegnali swych wychowawców. Nie obyło się bez wzruszeń i łez, gdyż chwila była rzeczywiście wyjątkowa.
Wszystkim absolwentom życzymy sukcesów i tego , żeby pamiętali o tym, ,, że to nie koniec, to dopiero początek"!

Magdalena Kaczmarska