W niedzielę dnia 25 maja 2014r. o godzinie 15.00 rozpoczął się III Festyn Rodzinny parafii św. Michała Archanioła w Sławie.

W ramach imprezy, która odbyła się na boisku Gimnazjum w Sławie, przewidziano różne atrakcje dla dzieci oraz konkurencje rodzinne.
Nasza szkoła również uczestniczyła w festynie. Promowaliśmy nasze kierunki kształcenia, a młodzież z Liceum Ogólnokształcącego prezentowała już zdobyte umiejętności ratownicze.
Mieliśmy możliwość uczestniczenia w atrakcjach festynu np. udział w loterii fantowej, gry i zabawy z DJ-em, atrakcje dla dzieci i rodzin. Dochód z festynu będzie przeznaczony na wyjazd wakacyjny dzieci i młodzieży z terenu parafii.
Podsumowaniem festynu było losowanie nagród głównych: pielgrzymka do Madjugorie, rower górski i dofinansowanie do prawa jazdy.

Anna Kasperska