Konkurs Mikołajkowy minął. Wydawałoby się, że odszedł w niepamięć. Jednak nie. Zgodnie z wcześniejszymi  planami 8 grudnia młodziez naszej szkoły wyruszyła do Szkoły Podstawowej

Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas postanowili tym razem wyróżnić dzieci "zza ściany". Doceniamy zaangażowanie naszych młodszych kolegów, ich udział w każdej naszej akcji i systematyczną zbiórkę nakrętek. Wolontariusze nie poszli z pustymi rękami. Targali kosze pełne łakoci. Dzieci zostały obdarowane słodyczami. Batonów starczyło dla wszysktkich. Byliśmy także w Śmieszkowie i Lipinkach. Nie zapomnieliśmy o maluchach z przedszkola. Nasi najmłodsi koledzy systematycznie zbierają nakrętki i przekazują potrzebującym. Z relacji tych, którzy rozdawali słodycze,  wiemy, że niespodzianka się udała. Wszyscy byli mile zaskoczeni, a my jesteśmy bardzo zadowoleni i cieszymy się, że tym razem mogliśmy drobnym batonikiem powiedzieć dziękujemy tym, którzy mają wielkie serca.

Jolanta Markiewicz