Dnia 24.04.br w naszej szkole odbyło się pożegnanie klas maturalnych. Nasi młodsi koledzy i koleżanki jak co roku stanęli na wysokości zadania i nie zawiedli.

Część artystyczna pożegnania, choć smutna i melancholijna, wprowadziła nastrój, który w nas trwał już od dłuższego czasu. Wiersze czy piosenki zostawiły po sobie ślad głęboko w nas. Odbiór świadectw był dla nas nie mniej wzruszający, w końcu w ten sposób skończyły się nasze najlepsze lata. Przemówienia, które przygotowaliśmy my jak i wychowawcy, sprawiły, że nawet Ci najtwardsi z nas uronili niejedną łzę. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią czegoś tak wspaniałego i poznać tak wartościowych ludzi, jakimi są nasi nauczyciele. Dziękujemy jeszcze raz za wszystko i życzymy młodszym klasom wielu niezapomnianych chwil w murach tej szkoły. 

 

Jankowiak Izabela