Dnia 28 kwietnia 2016r. odbyła się kolejna wycieczka do teatru  we Wrocławiu, na spektakl ,,Boeing ,boeing".


Wyjeżdżaliśmy o godzinie 12.OO z przystanku autobusowego  autokarem firmy LECH TRANS. We Wrocławiu  byliśmy około godz. 15.00 . Gdy wyszliśmy z autokaru pani Urszula Drożdżyńska zabrała ze sobą osoby , które były pierwszy raz we Wrocławiu i w czasie zwiedzania opowiedziała o zabytkach i współczesnej architekturze oraz pokazała nam inne magiczne miejsca w tym mieście. Druga grupa pod opieką pani M. Rychlik i pani Krztoń ruszyła do galerii , gdzie mieliśmy czas na posiłek i trochę „buszowania „ po sklepach. Zbiórka przy wyjściu z galerii była o godzinie 19.15. Po  sprawdzeniu obecności ruszyliśmy do teatru . Sztuka ,, Boeing , boeing" rozpoczęła sie o godzinie 20.00 . Spektakl opowiadał o pewnym mężczyźnie , który miał na imię Maks ( grał go Wojciech Dąbrowski ). Maks spotyka się z trzema kobietami jednocześnie , które były stewardessami  i  każda z nich sądziła , że jest tą jedyną . Pewnego dnia odwiedza  go przyjaciel ze studiów Paweł  . Maks opowiada mu jaki stworzył system , w którym jego dziewczyny się nie spotkają . Jego przyjaciel jest zafascynowany . Także gosposia wie o jego planie i dzięki niej narzeczone się nie spotkały.  Paweł poznaje jego wszystkie kobiety, a niezawodny system zaczyna zawodzić. Tę sztukę koniecznie trzeba zobaczyć, by przekonać się, że nie wszystko można przewidzieć, a systemy się nie zawsze sprawdzają , bo życie pisze swoje scenariusze. Sztuka rewelacyjna, świetne aktorstwo i do tego sporo zdrowego śmiechu. Jak zwykle mieliśmy kwiaty dla artystów, były też pozdrowienia dla nas z ust pana Dąbrowskiego i zapowiedź przyjazdu do naszej szkoły. Wycieczka była bardzo interesująca, tak jak poprzednim razem . Spektakl bardzo mi się podobał i  już dziś piszę się na następny wyjazd .         

 

Wiktoria Mała, kl. I TŻiUG