Uczniowie klasy 3 TH , razem z wychowawcą - p. Urszulą Drożdżyńską przebywali w dnich 13-14 kwietnia 2016 r. na biwaku w Pałacyku Myśliwskim w Tarnowie Jeziernym .  

 

Była to nagroda za  zajęcie  I i II miejsca w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną . W środę po lekcjach rozlokowaliśmy się w pokojach i wyruszyliśmy spacerkiem do Źródełka Miłości . Był to czas na rozmowy , podziwianie lasu w wiosennej krasie i wygłupy. Zwiedziliśmy też ośrodek Relaks . Próbowaliśmy wody ze Źródełka Miłości, ale na razie efektów nie czujemy . Wieczorem udało się rozpalić ognisko i trochę przy nim posiedzieć . Później było pidżama party i wspólne oglądanie horroru ,, Oko". Był też czas na nocne rozmowy . Ranek przywitał nas deszczem , więc pozostaliśmy w budynku . Po południu wróciliśmy do domów. Bardzo chcemy  znów wybrać się w to fajne miejsce - może w czwartej klasie ....

Pozostały wspomnienia i zdjęcia .                                                                                  

 

Kinga Zborowska, Ania Kościelna klasa 3 TH