24 czerwca br. uroczyście pożegnaliśmy klasy 3 ZWA oraz 3 ZWB.

Pan dyrektor, Edward Boks, podziękował absolwentom za wybór naszej szkoły oraz życzył im powodzenia na nowej drodze życia. Uroczyście wręczone zostały  także świadectwa z wyróżnieniem, czyli  z tzw. czerwonym paskiem. Podsumowano także wyniki nauczania i frekwencji w II semestrze roku szkolnego 2015/2016.

 

Zestawienie wyników nauczania  w II semestrze roku 2015/2016

miejsce            klasa                    średnia klasy

 

1.                    4 TH                    4,36

2.                    2 TA                    3,74

3.                    3 ZWB                 3,72

4.                    3 TŻiUG               3,71

5.                    3 ZWA                 3,60

6.                    3 TH                    3,57

7.                    2 LO                    3,54

8.                    2 ZWB                 3,48

9.                    4 TAK                  3,47

10.                  1 TŻiUG               3,45

11.                  2 TŻiUG               3,40

                       2 ZWA                 3,40

12.                  3 LO                    3,19

13.                  1 LO                    3,06

14.                  1 ZW                   3,00

 

Zestawienie frekwencji w II semestrze roku 2015/ 2016

miejsce            klasa                   frekwencja klasy w %

1.                    4 TH                     89,03

2.                    3 LO                     88,80

3.                    3 TŻiUG                88,00

4.                    2 TA                     87,10

5.                    1 TŻiUG                85,78

6.                    4 TAK                   85,05

7.                    3 TH                     84,20

8.                    2 TŻiUG                81,96

9.                    1 LO                     81,47

10.                  3 ZWB                  80,03

11.                  2 LO                     76,82

12.                  1 ZW                    76,30

13.                  2 ZWA                  73,20

14.                  3 ZWA                  72,00

15.                  2 ZWB                  70,40

 

Najlepsi uczniowie w szkole w II semestrze roku 2015/2016:

 

miejsce             imię i nazwisko                        klasa                          średnia

1.                  Krystian Kozłowski                       3 TH                          5,21

2.                  Weronika Herkt                           3 ZWB                        5,20

3.                  Paula Bielecka                             3 TŻiUG                      5,17

4.                  Julia Kalinowska                          2 LO                           5,13

                     Patrycja Suchorska                     2 LO                            5,13

5.                  Angelika Lipka                            3 TŻiUG                       5,06

6.                  Renata Puszkarz                         4 TH                            5,00

7.                  Martyna Chorąży                        2 ZWB                          4,92

8.                  Oliwia Jaworska                          2 TA                            4,78

9.                  Emilia Gulczyńska                       1 LO                            4,76

10.                Joanna Bączkiewicz                     4 TH                            4,75

                     Kamila Maciejewska                    2 ZWA                         4,75

                     Aleksandra Skrzypczak               2 LO                            4,75

 

Uczniowie z najlepszą frekwencją w II semestrze roku 2015/2016

miejsce          imię i nazwisko                         klasa                    liczba opuszczonych godzin

1.                  Hanna Klecha                           4 TH                                0

                     Konrad Stępczak                      4 TH                                 0

                     Krystian Kozłowski                   3 TH                                 0

2.                  Patryk Kamiński                       1 LO                                 1

3.                  Julia Kalinowska                       2 LO                                 4

4.                  Dominika Maciejewska              1 ZW                                7

5.                  Krzysztof Kobyliński                  3 ZWB                             10