Dnia 5 kwietnia br. nasza szkoła wzięła udział w Zawodach Wojewódzkich w Unihokeja w Żarach. 

Nasza reprezentacja z dużą przewagą wygrała z wszystkimi drużynami w zawodach powiatowych  i chłopcy postanowili sięgnąć po większe sukcesy. Jednak na zawodach gdzie spotkały się drużyny z województwa już nie było łatwo. Każda z drużyn reprezentowała wysoki poziom,  a każdy błąd mógł kosztować utratę bramki. Rywalizowały drużyny które grają w ligach unihokeja jak i drużyny amatorskie. 

Nasza szkoła mimo niezbyt dużego doświadczenia w tej grze zaprezentowała waleczną postawę i na dwa mecze jeden wygraliśmy zajmując w 1/ 2 województwa 5 miejsce. 

Gratulujemy chłopakom ducha sportowego i walczeności . 

Skład drużyny ZSP SŁawa: Jarmużek Kacper , Kruszyński Sebastian, Malinowski Mateusz ( bramkarz ) , Poloch Mateusz, Unierzyski Marcin, Wycichowski Klaudiusz,  Żurawski Krzysztof .Marciniak Eryk .