Uczniowie i nauczyciele z naszej szkoły już wiele razy udowodnili,że potrafią się wspólnie bawić, a także współzawodniczyć.Tak było i dziś; z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka zorganizowano  w szkole zawody i quizy dla uczniów i nauczycieli.Pomysłodawcą i organizatorem imprezy był Samorząd Uczniowski.Oprócz zmagań sportowych takich jak dwa ognie, koszykówka czy przerzucanie balonów z wodą,można było sprawdzić się w konkursach wiedzy- były to m.in. słynne cytaty czy też popularne utwory muzyczne. Ciekawą  rozrywką  okazał się również  pokój zagadek przygotowany przez klasę II LO i panią Jolantę Markiewicz.

  Zaangażowanie i wysiłek uczestników zasługuje na uwagę, choć wszystkie mecze i konkursy miały charakter czysto towarzyski. Szczególne brawa należą sie tym nauczycielom, którzy odważnie przystąpili do wszystkich konkurencji. 

Było mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy.Dziękujemy młodzieży za zorganizowanie i udział w zabawie :)

                                                                                 Magdalena Kaczmarska