Witamy wszystkich uczniów w nowym roku szkolnym 2014/2015.

W tym roku nasza szkoła we współpracy z gimnazjum w Slawie organizuje Ligę Siatkarską. Do końca września trwają zapisy do zespołów. Dodatkowe i szczegółowe informacje możecie uzyskać u swoich nauczycieli wychowania fizycznego. Zebraliśmy do tej pory już 12 zespołów i zapisy trwają nadal.

Duże zainteresowanie młodzieży zapowiada rok pełen emocjonujących rozgrywek.

Główne zasady Ligi:

1. Zespół minimum może miec 3 zawodników grających plus nieograniczona liczba zawodnikow rezerwowych.

2. Podczas rogrywania meczu dopuszczalna jest nieobeconś jednego zawodnika, czyli na boisku może grać 2 zawodników.

3. Zespoły mogą być mieszane, czyli chłopcy plus dziewczyny.

4. Aby nie oddać meczu walkowerem można dobrać sobie innego zawodnika, ale nie może on być wpisany już w Ligę w innym zespole. Musi być również uczniem naszej szkoły lub gimnazjum.

5. Terminarz rogrywek dostępny będzie od października. Mecze będą rozgrywane w Poniedziałki o 14.30 i środy o 14.30.

6. Przewidziane sa dwie rundy : jesienna i wiosenna.

Finał Ligi wyłoni najlepszych trzech siatkarzy lub siatkarki , którzy zostaną nagrodzeni:)