Wraz z nowym rokiem w naszej szkole ruszyły sportowe zajęcia pozalekcyjne. Wśród chłopców największą popularnością cieszy się piłka nożna, którą prowadzi pan Piotr Kolman we wtorki o 13.30 . Dla fanów siatkówki prowadzone są zajęcia w poniedziałki o 15.00 przez panią Stellę Dodot. Dodatkowo prowadzona jest grupa pływacka, która jeździ na basen przygotowując się do egzaminu na ratownika wodnego WOPR.

W tym roku wsród osób interesujących się siatkówką wzmonione zostały nasze siły o kolejne zawodniczki; Anitę Mak oraz Emilię Klechę. Mamy nadzieję, że systematyczne treningi doprowadzą nas do rywalizacji o najlepsze miejsca we Wschowskiej Lidze Siatkówki, która planowana jest na marzec 2019 r.

Obecny skład reprezentacji siatkarskiej ZSP Sława : Marcelina Leszczyńska, Joanna Miller, Julia Todner, Dominika Chudak, Anita Mak, Natalia Zborowska, Kaja Konieczna, Karolina Janik, Emilia Klecha, Weronika Jurkiewicz , Klaudia Sawiak.

Zapraszamy chętne osoby; dziewczęta jak i chłopców, do treningów w poniedziałki o 15.00 a niebawem dodatkowo w czwartki.