,,Dzień kota" to już nasza szkolna tradycja.Samorząd Uczniowski jak zwykle stanął na wysokości zadania i zapewnił całej szkolnej społeczności mnóstwo zabawy i śmiechu. Urozmaicone konkurencje i zadania (m.in. sprawnościowe,konkurs wiedzy o szkole, czy też rozpoznawanie nauczycieli z ich zdjęć z dzieciństwa) sprzyjały klasowym integracjom.Mnóstwo śmiechu wzbudziły rywalizacje całych klas w tzw. konkursie krzesełkowym czy też podczas wspólnego śpiewania.

Po zaciętych zmaganiach  zwyciężyła klasa I technikum, druga była klasa I branżowa A, tuż za nią klasa I B . Głowną nagrodą był biwak klasowy w Tarnowie Jeziernym, dwie pozostałe to nagrody pieniężne.

Ale to nie wyniki były najważniejsze...myślę, że wspólnie spędzony czas i świetna atmosfera sprawiły, że nasi pierwszoklasiści poczuli się ,, jak u siebie". A to było celem dzisiejszej imprezy:)

Magdalena Kaczmarska