25Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sławie zaprasza serdecznie naszych miłych gości wraz z całymi rod15zinami do Pałacyku Myśliwskiego w Tarnowie Jeziernym, malowniczo położonego nad Jeziorem Tarnowskim. Jest to pałacyk renesansowy, usytuowany na południowy wschód od wsi, w przesmyku między jeziorami Tarnowskim Dużym i Tarnowskim Małym, na wzniesieniu, otoczony nawodnioną fosą. Murowany z cegły, otynkowany, jednokondygnacyjny, wzniesiony na rzucie nieregularnego ośmioboku, z dziedzińcem wewnętrznym, zwrócony elewacją frontową na zachód.

Ten historyczny obiekt, dawniej siedziba Kasztelani Tarnowskiej stojący na wzgórzu w głębi lasu jest niewidoczny od strony drogi i pełni obecnie funkcje obiektu hotelowego przez cały rok, gdzie każdy z gości może zakosztować przyjemnego wypoczynku z dala od gwaru i hałasu. Wypoczynek można urozmaicić, korzystając w pełni sezonu z kąpieli w jeziorze, które znajduje się przy samym pałacyku oraz uprawiając sporty wodne. Wokoło cały teren jest zalesiony z licznymi szlakami turystycznymi, które mozna przebywać pieszo lub rowerami. Jest to również wymarzone miejsce dla wędkarzy z wygodnym dojściem do brzegu jeziora. Nad jeziorem przygotowane jest miejsce na ognisko oraz parking dla gości. Dla dzieci lubiących biegać jest dużo miejsca porośniętego trawą, a dla osób nie lubiących nadmiaru słońca ogromne drzewa, które zapewnią cień o każdej porze w czasie dnia.

Latem mój drogi Gościu obudzi cię ptasi śpiew i żab kumkanie a jak wyjdziesz na zewnątrz przywita cię jezioro pokryte z obu stron dywanem kwitnących lilii wodnych.
Pałacyk w Tarnowie Jeziernym przygotowany jest do organizacji różnego rodzaju spotkań, zjazdów, seminariów, konferencji (z możliwością wykorzystania sprzętu audio-wizualnego), przyjęć, zabaw, biwaków, obozów itp.
 
Zapraszamy więc Państwa do naszego obiektu, gdzie miła obsługa, przyjemne warunki i niepowtarzalna atmosfera tego miejsca zapewniają znakomity relaks i wypoczynek.