Chcesz wygrać atrakcyjne nagrody fotografując piękno świata przyrody? Ten konkurs jest dla ciebie!

Wszystkich pasjonatów fotografii zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Ekologicznym Konkursie Fotograficznym „Żyjmy zdrowo”, organizowanym przez Ekologiczną Agencję Informacyjną EKOMAIKA.pl we współpracy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Patronat nad przedsięwzięciem objął Minister Edukacji i Nauki, a celem konkursu jest kształtowanie postaw proekologicznych wśród młodych ludzi.
 
Zadanie konkursowe polega na wykonaniu 25 fotografii związanych z szeroko rozumianym pojęciem ochrony środowiska naturalnego.
 
Na autorów 20 najlepszych prac czekają bony na zakup sprzętu elektronicznego. 
 
Prace konkursowe można przesyłać do 31 października 2021
 
Regulamin konkursu oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.ekomaika.pl/konkurs