Nauka zdalna1221

Zajęcia stacjonarne w szkołach ponadpodstawowych będą ograniczone od 20 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 roku.

W tym czasie nauka w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Sławie będzie odbywała się zdalnie.

Uczniowie wszystkich klas branżowych szkół I stopnia, którzy są młodocianymi pracownikami, będą realizowali zajęcia praktyczne u pracodawców w pełnym wymiarze godzin, o ile u pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić zdrowiu młodocianego pracownika.

Zajęcia z zakresu praktycznej nauki zawodu (zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe) nadal mogą być prowadzone stacjonarnie u pracodawców lub w indywidualnych gospodarstwach rolnych, o ile w podmiotach tych nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić zdrowiu uczniów.

Zajęcia praktyczne odbywające się w szkole BĘDĄ NADAL REALIZOWANE STACJONARNIE, zgodnie z planem lekcji.

Na terenie szkoły można organizować konsultacje indywidualne/grupowe dla uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego. Korzystanie z konsultacji jest dobrowolne.