Dnia 30 września br rozegrane zostały Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej chłopców i dziewcząt. Zawody rozegrane zostały w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. Do rywalizacji przystąpiły wszystkie trzy szkoły z powiatu : Zespół Szkół Ponadpodstwowych w Sławie, Zespół Szkół im. Stanisława Staszica oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Tomasza Zana. 

WYNIKI dziewcząt

1. ZSP SŁAWA - ZS Staszic 1:0 

2. ZS Staszic - LO Zan     0:2    

3. ZSP SŁawa - LO Zan 0:0

WYNIKI chłopców

1. ZSP SŁAWA - ZS STASZIC  1: 1

2. LO ZAN - ZS STASZIC 2:0

3 ZSP SŁAWA - LO ZAN 3:0

W wyniku rozegranych zawodów grupa chłopców ZSP Sława awansuje do finału.

Sponsorem zawodów był Urząd Miasta Sława oraz koordynator sportu Zbigniew Siemczyk. Dzięki wsparciu każda drużyna zakończyła zawody pucharem oraz nagrodami rzeczowymi za co bardzo dziękujemy.  Gratulujemy najlepszym i życzymy powodzenia w rozgrywkach finałowych . 

Wspólne pozowanie wszystkich drużyn
Piłka Nożna
Wspólne pozowanie wszystkich drużyn
Narada piłkarzy
Piłka Nożna
Narada piłkarzy
Odbieranie nagród
Piłka Nożna
Odbieranie nagród
Piłki oraz puchary
Piłka Nożna
Piłki oraz puchary
Pozowanie drużyny
Piłka Nożna
Pozowanie drużyny
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5