Rozpoczęły się zajęcia związane ze szkoleniem naszych uczniów na ratowników wodnych. Korzystając z jeszcze całkiem dobrych warunków pogodowych, młodzież poznawała topografię jeziora oraz bazę WOPR Sława. Zapozanie ze sprzętem oraz rejs zorganizował prezes WOPRu Sława Pan Andrzej Borkowski, któremu pomagał, już wykwalifikowany ratownik,  uczeń z klasy maturalnej Konrad Błaszak. Młodzież rozpoczyna w ten sposób nie tylko szkolenie, ale i integrację w grupie. Cieszy fakt, że jest was aż tyle :) Szykuje się mocna ekipa . W przyszłym tygodniu relacja z basenu.

Dwaj uczniowie szykują się do wypłynięcia łodzią ratowniczą
ratownictwo wodne
Dwaj uczniowie szykują się do wypłynięcia łodzią ratowniczą
Uczniowie siedzą na łodzi
ratownictwo wodne
Uczniowie siedzą na łodzi
Wspólne pozowanie do zdjęcia na łodzi
ratownictwo wodne
Wspólne pozowanie do zdjęcia na łodzi
 Ratownicy w łodzi WOPR
ratownictwo wodne
Ratownicy w łodzi WOPR
Uczniowie siedzą na łodzi
ratownictwo wodne
Uczniowie siedzą na łodzi
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5