Dnia 10 października br. nasza szkoła brała udział w Finale Wojewódzkim Piłki Nożnej chłopców. Zawody organizowane były w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w Szprotawie. Skład naszej reprezentacji : Kustosik Kacper, Ławecki Kacper, Demski Piotr, Kiełczewski Mikołaja, Szulc Bartosz, Jęśkowiak Szymon, Suplicki Paskal oraz Kostrzewa Kacper.  Pomimo zacietej walki nasz zespół ostatecznie wywalczył IV miejsce. Brawo dla chłopaków. Cieszymy się i jesteśmy dumni, że mamy zawodników grających na poziomie wojewódzkim. 

Drużyny piłkarskie
Turniej piłkarski
Drużyny piłkarskie
Drużyna pozująca do zdjęcia
Turniej piłkarski
Drużyna pozująca do zdjęcia
Zbiórka wszystkich drużyn
Turniej piłkarski
Zbiórka wszystkich drużyn
Nasza drużyna siedzi na ławce
Turniej piłkarski
Nasza drużyna siedzi na ławce
Previous Next Play Pause
1 2 3 4