Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Sławie zaprasza serdecznie do obejrzenia wystawy - "21 Postulatów Młodych Ponad Podziałami". 

Wystawa grafik,  wypożyczona z Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku, jest odpowiedzią na najważniejsze problemy młodych ludzi - twórców prac. Impulsem do jej powstania była tragiczna śmierc prezydenta Gańska - Pawła Adamowicza, a inspiracją postulaty spisane w Stoczni Gdańskiej w sierpniu 1980 r. W czterdziestą rocznicę porozumień sierpniowych wystawa plakatów Młodych Ponad Podziałami , była eksponowana w Europejskim Centrum Solidarności  oraz w przestrzeni miejskiej Gdańska.

Uroczysty wernisaż w Sławie odbędzie się w najbiliższy piątek, 23 października br. o godz. 13.00 w świetlicy szkolnej.

Wystawę będzię  można oglądać w dniach pracy szkoły w godzinach od 8.00 do 16.30 do 3 listopada br.

 Serdecznie zapraszamy, przypominając jednocześnie o wymogach sanitarnych (maseczki na twarzy oraz dezynfekcja rąk).

Małgorzata Rosler