W ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w gminie Sława” wszyscy uczniowie i uczennice naszej szkoły mają możliwość skorzystania z płatnych staży zawodowych u pracodawców.

Za udział w stażu uczestnik otrzyma:

• stypendium stażowe w wysokości 1500 zł brutto
  • zwrot kosztów dojazdu
  • polisę ubezpieczeniową NNW na okres stażu
  • zaświadczenie o odbytym stażu.

Wymiar stażu to 150 godzin (4 tygodnie).

Staż umożliwia przede wszystkim zdobycie dodatkowego doświadczenia oraz ułatwia rozpoczęcie kariery zawodowej po zakończeniu nauki w szkole. Nawiązanie nowych znajomości oraz kontaktu z potencjalnym pracodawcą zwiększa twoje szanse na zatrudnienie.

Uczestnicząc w stażu poznajesz lokalny rynek pracy. Zdobywasz nową wiedzę i umiejętności oraz sprawdzasz swoje kwalifikacje zawodowe w rzeczywistych warunkach pracy.

Staże realizowane są w okresie wakacyjnym. Możliwe terminy:

• czerwiec - 01.06.2021-28.06.2021 (tylko ostatnie klasy)
  • lipiec – 28.06.2021-23.07.2021
  • sierpień – 26.07.2021-20.08.2021

Termin rekrutacji: od 05.01.2021 do wyczerpania miejsc

Należy zapoznać się z regulaminem staży zawodowych (PDF 710 KB).

Zgłoszenia oraz dodatkowe pytania proszę kierować poprzez dziennik elektroniczny bądź na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ULOTKA (PDF 1 884 KB)

Katarzyna Boczek