Dnia 17 czerwca klasy pierwsza i druga technikum logistycznego uczestniczyły w szkolnej wycieczce do Wrocławia. Celem naszej wyprawy była integracja zespołów klasowych po długim i nużącym zdalnym nauczaniu. Odwiedziliśmy wrocławskie zoo ; mimo upału  zajrzeliśmy w każdy zakątek,  a pobyt w afrykarium dostarczył ciekawych wrażeń i pięknych widoków ( choć afrykańskiej temperatury tego dnia wolelibyśmy raczej unikać ). Gorąca i wesoła atmosfera panowała również w autokarze, humory dopisywały naszej młodzieży, a panie wychowawczynie poznały już chyba cały repertuar mającej się odbyć niedługo Rap Stacji :)

Zadowoleni i zmęczeni wróciliśmy do Sławy.

                                                                                                                                                           Magdalena Kaczmarska

Zebry w zoo
Wycieczka do Wrocławia1
Zebry w zoo
Krokodyl w zoo
Wycieczka do Wrocławia2
Krokodyl w zoo
Jaszczurka w zoo
Wycieczka do Wrocławia3
Jaszczurka w zoo
Foka w zoo
Wycieczka do Wrocławia4
Foka w zoo
Foka w zoo
Wycieczka do Wrocławia5
Foka w zoo
Foka w zoo
Wycieczka do Wrocławia6
Foka w zoo
Uczniowie w zoo
Wycieczka do Wrocławia7
Uczniowie w zoo
Uczestnicy wycieczki
Wycieczka do Wrocławia8
Uczestnicy wycieczki
Uczniowie w zoo
Wycieczka do Wrocławia9
Uczniowie w zoo
Uczennice w zoo
Wycieczka do Wrocławia10
Uczennice w zoo
Uczniowie w zoo
Wycieczka do Wrocławia11
Uczniowie w zoo
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11