Akcja MOBILIZACJA
SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Społeczność Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Sławie włącza się w pilną pomoc Ukrainie.

Od soboty do piątku organizujemy zbiórkę materiałów opatrunkowych oraz higienicznych, które przekazane zostaną potrzebującym mieszkańcom Ukrainy.

Miejsce zbiórki: w weekend główne wejście do szkoły, w tygodniu pokój nauczycielski w budynku głównym oraz w budynku warsztatów szkolnych.

Termin: od 26.02.2022 do 04.03.2022.

Pilnie potrzebne są:
- materiały opatrunkowe: bandaże, gazy, plastry, kompresy, opaski uciskowe, zestawy pierwszej pomocy, środki dezynfekcyjne na zranienia, opatrunki hydrożelowe, koce termiczne, panthenol.
- środki czystości i higieny osobistej: pasty i szczoteczki do zębów, pieluchy (także dla dorosłych), podpaski, papier toaletowy, mokre chusteczki, ręczniki papierowe, środki myjące do ciała, proszki do prania, płyny do mycia naczyń.
- świece, baterie, zapalniczki, apteczki, odzież, ręczniki, koce, śpiwory.