Mamy to! Dwie uczennice naszej szkoły: Julia Olejniczak z klasy I TL P oraz Wiktoria Gieraga z klasy II BS B zostały nominowane do wojewódzkiego etapu Lubuskiego Konkursu Fotograficznego Pro Arte 2022!

Już w kwietniu dziewczyny zmierzą się z kolejnym fotograficznym wyzwaniem podczas finału, który odbędzie się w Zielonej Górze.

To nie wszystko – wyróżnienie za swoją pracę otrzymała także Maja Kuchta z klasy III BS B!

Temat konkursu nie należał do najłatwiejszych: ”NIEMOŻLIWE – Podobno wszystko jest możliwe pod pewnymi warunkami. Ale czy na pewno? Stwórz swoja interpretację tematu”, ale jak widzimy, dla chcącego nic trudnego!

Wszystkim uczestniczącym w etapie powiatowym serdecznie gratulujemy i jednocześnie zachęcamy wszystkich amatorów fotografii z naszej szkoły do uczestniczenia w kolejnych fotograficznych wyzwaniach. Więcej informacji u opiekuna dodatkowych zajęć fotograficznych Katarzyny Boczek